Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem za Panią Fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezydent jestem za pania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie jeśli ludzie zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna kandydatka to Pani Agata - po komentarzach odrazu widać ze konkurencja hejtuje. Chyba im szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agato jestem za panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza Pani Prezydent - jestem z panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent to konkurencja pisze te żenujące kolmentarze my jesteśmy z Panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chełm wypiękniał. dawno wyjechałem z chełma. jestem za***ony i zauroczony. widać że jest zadbany. brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pięknieje aż miło. Głosuję na Panią Agatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się bardzo dobrze mieszka - mój głos idzie na Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem i niewidzialne żeby ludzi z ławek zbierała - argumenty jak ludzi ograniczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna kandydatka - Agata Fisz. Jestem na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zahamowanie wyludniania się Chełma" - a w jaki sposób? Szlabany na rogatkach? Hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce to pracuje.i nie musi wyjeżdżac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1sze, tyle lat czerwoni trzymali naród za mordę i ci którzy walczyli z komuną na pewno na PZPR (czytaj SLD) nie głosują..........no ale Holm to podobno miasto głupców o czym pisali już kilka wieków temu a czerwone tradycje kultywuje się od 1944 czyli daty słynnego na wszystkie demoludy Manifestu Lipcowego. Po 2gie, ta cała fiszka to taki SLD-owski Patryczek Jaki , nie mieli kogo wystawić to znalezli fisz, bo starzy chełmscy towarzysze byli albo z PZPR ,ZMS albo umoczeni w inny sposób np. współpraca z SB itp. Najważniejsze że SLD pójdzie ponownie drogą PiS i naobiecuje gruszek na wierzbie. Podobno mają budować pierwszą stację metra, od aqua parku do gmachu a potem jeszcze dalej bo do Dorohuska. (jak myślicie , kiedy NIK zainteresuje się sprawą budowy chełmskiego tzw. aqua parku?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy jest dużo tylko trzeba chcieć pracować. Ja stawiam na Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że przy tych kontrkandydatach Pani Agata bez problemu wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt się pali pod nogami konkurencji Fiszowej. Argumenty ludzi płytkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fisz jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL!! SLD-ZSL-P0 - to dzieki tym zaprzancom lubelskie jest NAJBIEDNIEJSZYM REGIONEM POLSKI ORAZ UNII EUROPEJSKIEJ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...